• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати Огляд-конкурсу на кращий дипломний проєкт (роботу) ‑ 2020

Відповідно до «Положення про Огляд-конкурс на кращий дипломний проєкт (роботу)», затвердженого наказом ректора від 05.06.2019 р. № 245/од та рішення конкурсної комісії НН інституту інноваційних освітніх технологій (протокол 11.03.2020 № 1), на підставі наказу ректора «Про заохочення студентів заочної форми навчання» визначено переможців серед студентів-випускників заочної форми навчання в Огляд-конкурсі на кращий дипломний проєкт (роботу) у 2020 році.

Грамотою Національного авіаційного університету нагороджено студентів-випускників ОС «Магістр»:

спеціальність 081 «Право»

СОЛОМ’ЯНОГО Юрія Вікторовича, ІІ місце

ЯЦЕВИЧ Наталію Анатоліївну, ІІ місце

КУШНІР Марину Миколаївну, ІІІ місце

спеціальність 035 «Філологія»

ЗАЯЦЬ Олену Іванівну, І місце

КРИМІНСЬКУ Яну Іванівну, ІІ місце

ЧУМАЧЕНКО Катерину Русланівну, ІІІ місце

спеціальність 053 «Психологія»

ВИСОЦЬКУ Яну Сергіївну, І місце

спеціальність 061 «Журналістика»

ПЕТРЕНКО Вікторію Юріївну, І місце

спеціальність 101 «Екологія»

ПРИХОДЬКО Ольгу Миколаївну, ІІ місце

НОВАКІВСЬКА Тетяна Миколаївна, ІІ місце

ВОРОБЕЦЬ Іванну Іванівну, ІІІ місце

спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»

ЯКИМЕНКО Іллю Миколайовича, І місце

МАРЦИНЧИК Марію Сергіївну, ІІ місце

спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія»

ГРЕЧУХА Мар’яна Михайловича, І місце

КРИВОБОКА Романа Євгеновича, ІІ місце

КУРИЛЕНКО Альону Ігорівну, ІІ місце

спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ЛАЗЕБУ Аллу Анатоліївну, І місце.

спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

ЗАПОРОЖЦЯ Пилипа Олександровича, І місце

КРИМСЬКУ Тамілу Юріївну, ІІ місце

ФЕДОРЕНКО Євгенію Володимирівну, ІІ місце

РИБІКОВУ Оксану Анатоліївну, ІІІ місце

СТАДНИКА Вадима Івановича, ІІІ місце

ЗМІЄНКА Владислава Валерійовича, ІІІ місце

спеціальність 173 «Авіоніка»

СМИКА Андрія Дмитровича, І місце

КАЧМАРИК Анастасію Любомирівну, ІІ місце

САВІЧА Павла Григоровича, ІІІ місце

спеціальність 186 «Видавництво та поліграфія»

ВИХРИСТЮК Тетяну Володимирівну, І місце

ШУМНУ Юлію Сергіївну, ІІ місце

спеціальність 293 «Міжнародне право»

СІНГ Анну Жасвантівну, І місце.

Грамотою Національного авіаційного університету нагороджено студентів-випускників ОС «Бакалавр»

напрям підготовки 6.051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

ГЛЕЄВОГО Максима Сергійовича, ІІІ місце

СКОРНЯКОВУ Діану Олександрівну, ІІІ місце

ТЄЛЄГІНУ Іринау Олегівну, ІІІ місце

напрям підготовки 6.050901 «Радіотехніка»

ДМИТРЕНКА Олександра Олександровича, ІІ місце

СТРУК Анну Сергіївну, ІІ місце

напрям підготовки 6.050201 «Системна інженерія»

ХАРЧЕНКА Антона Леонідовича, І місце

ПОКУСУ Богдана Вікторовича, ІІ місце

МИКИТИН Людмилу Ярославівну, ІІ місце

ГОЛУБКА Владислава Олександровича, ІІІ місце

КОЛОМІЙЦЯ Дмитра Ігоровича, ІІІ місце

ЧОРНІЯ Олександра Сергійовича, ІІІ місце

напрям підготовки 6.020303 «Філологія»

ЗОЛОТАРЬОВУ Єлизавету Денисівну, І місце

БАЛАКЛЕЄЦЬ Оксану Вікторівну, ІІ місце

КЛЕЙМЬОНОВУ Анастасію Віталіївну, ІІІ місце

напрям підготовки 6.030301 «Журналістика»

КРУГЛЯКОВУ Дарину Русланівну, І місце

ЛЕБЕДИНЦЕВУ Катерину Сергіївну, ІІ місце.

Прочитано 120 разів