• +38 044 406-74-04
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Загальноуніверситетський профорієнтаційний та освітній проект
"Пробне ЗНО-2019"

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів коледжів (випускників–2020) та випускників минулих років взяти участь у пробному ЗНО–2019, що відбудеться 08 червня 2019 року об 11.00. Участь – безкоштовна.

Координатор заходу – Навчально-науковий інститут інноваційний освітніх технологій НАУ.

Пробне ЗНО-2019 буде проведено з навчальних предметів: математика, фізика, українська мова та література, англійська мова, історія України, географія та біологія.

Учасник має можливість виконати тестові завдання з двох навчальних предметів.

Форма проведення – письмові тестові завдання.

Ознайомитися з «Положенням про проведення пробного ЗНО» можна за посиланням () на сайті НАУ або ННІІОТ http://iiot.nau.edu.ua/ у рубриці «Пробне ЗНО-2019».

Учасники повинні мати при собі: паспорт (або у разі відсутності – свідоцтво про народження); 1 конверт з марками по Україні (у разі відсутності електронної пошти).

Результати тестування будуть надіслані учасникам на електронну адресу або на домашню адресу поштою, а відповіді на тестові завдання – розміщено на сайті ННІІОТ НАУ http://iiot.nau.edu.ua/ у рубриці «Пробне ЗНО».

Після проведення пробного ЗНО–2019, у рамках проведення Дня відкритих дверей, учасникам буде запропоновано майстер-класи, що проводитимуть профільні кафедри навчально-наукових інститутів та факультетів за участі професорсько-викладацького складу.

Для участі у заході учасникам потрібно до 31.05.2019 р. зареєструватися, електронну заявку розміщено в інформаційних банерах на головних сторінках сайтів ННІІОТ (http://iiot.nau.edu.ua/) та НАУ (www.nau.edu.ua), а також у рубриці «Пробне ЗНО-2019» сайту ННІІОТ за посиланням (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/probne-zno)

Без попередньої реєстрації (заявки) учасники до пробного не допускаються.

 

Програма пробного ЗНО-2019

 1. Робота консультаційного центру
  Час: 9.00 – 14.00. Місце: актова зала І корпусу (з 9.00 до 10.00), корпус 8 (з 11.00 до 14.00)
 2. Реєстрація учасників
  Час: 9.00 – 10.00. Місце: актова зала І корпусу
 3. Зустріч з адміністрацією НАУ. Ознайомлення з умовами та порядком проведення пробного ЗНО-2019
  Час: 10.00 – 10.30. Місце: актова зала І корпусу
 4. Робота виставки навчально-наукових інститутів та факультетів НАУ у форматі Дня відкритих дверей
  Час: 09.00 – 11.00. Місце: хол І корпусу
 5. Виконання тестових завдань пробного ЗНО-2019
  Час: 11.00 – 14.00. Місце: 8 корпус (І та ІІ поверхи)
 6. Кава-брейк
  Час: 14.00 – 14.15. Місце: 8 корпус (буфет, І поверх)
 7. Майстер-класи навчально-наукових інститутів та факультетів
  Час: 14.15 – 15.15 (місце проведення за оголошенням)

Результати Пробного ЗНО-2019 для учнів 10-х класів

 

Перелік майстер-класів
(при заповненні електронної заявки, у графі «Участь у майстер-класі» необхідно поставити порядковий номер із вказаного переліку)

 • Експериментальна хімія

  Під час проведення фахівцями кафедри хімії і хімічної технології ННІ Екологічної безпеки буде проведено захоплюючі експерименти та досліди за багатьма розділами хімії, які не проводяться за шкільною програмою в ЗНЗ. Учасники будуть мати змогу спостерігати фантастично-показові дійства та з’ясувати, яку важливу роль відіграє хімія у житті людини.

 • Світ криміналістики

  Відбудеться у криміналістичній лабораторії НН Юридичного інституту. Присутні ознайомляться з сучасними методами, способами та прийомами боротьби зі злочинністю: особливості розкриття злочинів, виявлення слідів злочинної діяльності, поводження з криміналістичною технікою та науково-криміналістичними засобами, що застосовуються при проведенні оперативно-розшукових і слідчих дій. Буде продемонстровано використання фото- і відеотехніки, різні види фіксації матеріальних об’єктів, що мають значення речових доказів для розкриття злочинів, сучасні технічні засоби складання портрету за зовнішніми ознаками опису людини, складання загальної і допоміжної дактилоскопічної формули по 10-ти пальцевій системі обліку. Проект розрахований на майбутніх юристів.

 • Техніка безпеки у спортивному туризмі

  Програма майстер-класу: практичні заняття зі спеціальним туристським та альпіністським реманентом, організація навісної переправи, знайомство з прийомами забезпечення безпеки подолання природних перешкод за допомогою спеціального спорядження, встановлення намету.

 • Соціокультурні аспекти німецькомовного спілкування

  Майбутні абітурієнти матимуть можливість ознайомитися з основними соціокультурними особливостями спілкування німецькою мовою у порівнянні з українською. Будуть продемонстровані відмінності в застосуванні формул мовленнєвого етикету, організації граматичної структури висловлювання, слововживання, а також відмінності у фонетичному оформленні висловлювання в різних регіонах німецькомовного середовища (Німеччина, Австрія, Швейцарія). Абітурієнтам будуть запропоновані окремі завдання для практичного опрацювання основних мовленнєвих кліше на практиці.

 • Роботи, 3D-принтери, «розумні будинки» і все-все-все своїми руками

  Під час майстер-класу будуть показані практичні приклади збирання і програмування систем на базі мікроконтролерів (роботи, 3D-принтер, різноманітні датчики). Буде розгорнуто власний «розумний будинок». Показано можливості використання готових мікроконтролерних систем. На практичній частині майстер-класу кожен бажаючий учасник, незалежно від базових знань, зможе власноруч зібрати і запрограмувати роботу пристрою. Для самих активних слухачів будуть роздруковані їх мініатюрні копії на 3D-принтері.

 • Майстер-клас в лабораторії супутникових технологій

  За допомогою програмного забезпечення та обладнання лабораторії супутникової навігації учасник майстер-класу має можливість побачити комп’ютерну візуалізацію руху навігаційного супутника GPS навколо Землі, налаштувати приймач на роботу з його сигналами і здійснити прийом інформації. Ми розкажемо вам і покажемо чому одні супутники подібні в небі на падаючі зірки, а інші ніколи не змінюють свого положення. Навчимо вас, як по антенах супутникового телебачення визначити напрями на сторони Світу в різних частинах земної кулі!

 • Майстер-клас в лабораторії центру практичної підготовки фахівців ОПР (оператор повітряного руху)

  На диспетчерському тренажері ви можете ознайомитись з обладнанням диспетчерських пунктів УПР, структурою диспетчерських пунктів та секторів, правилами ведіння радіообміну між екіпажем та авіадиспетчером, набути вмінь керувати повітряним рухом та взаємодіяти із суміжними пунктами управління повітряним рухом (УПР).

 • Основи роботи з метафоричними асоціативними картами

  Присутні ознайомляться з сучасним психологічним і психотерапевтичним інструментарієм у вигляді колод метафоричних асоціативних карт «Стрес-стоп!» і «Компас вибору професії». Ціллю колоди метафоричних асоціативних карт «Стрес-стоп!» є негативні емоційні стани людини. Вона використовується психологами, психотерапевтами, соціальними працівниками для психокорекції в індивідуальній, груповій роботі, в роботі зі складними життєвими обставинами, стресовими розладами та ін. Колода метафоричних асоціативних карт «Компас вибору професії» призначена для розкриття свідомих і безсвідомих виборів професійної діяльності людини, проведення аналізу його мотиваційних переваг. Використовується для індивідуальної та групової роботи, коучингу. Може використовуватися в школах для ознайомлення з професіями; психологами, соціальними працівниками для здійснення професійної орієнтації, проходження професійного психологічного відбору, реабілітації для вибору нової професійної діяльності і тощо. Вам буде продемонстрована практична робота з МАК «Стрес-стоп!» і «Компас вибору професії». Проект розрахований на майбутніх соціальних працівників.

 • Improve your Spoken English by Playing Games (Удосконалюємо розмовну англійську мову за допомогою комунікативних ігор)

  Майстер-клас пропонує вам один з нетрадиційних комунікативних методів вивчення англійської мови, що забезпечує практичні знання та навички спілкування. Завдяки спеціально підібраним комунікативним іграм (інтелектуальні та розважальні настільні, рольові, командні, вікторини тощо) учасники заняття будуть залучені до спілкування, під час якого навчатимуться говорити та сприймати англійську мову на слух. Під час ігор створюватимуться мовні ситуації, що спонукатимуть вас правильно формулювати речення англійською мовою, сприятимуть активній взаємодії між учасниками під час виконання завдань у парах і групах. Заняття розраховане на учасників з різним рівнем володіння англійською мовою.

 • Розробка соціологічного дослідження

  Знайомство з програмами соціологічного дослідження, розробка соціологічної анкети за темою дослідження.

 • Бажаєш стати перекладачем? Спробуй!

  Мрієте стати перекладачем, але вагаєтеся щодо свого вибору? Тоді завітайте до нас. За допомогою простих цікавих завдань ми перевіримо, наскільки гарна у вас пам’ять та увага. Ви зможете показати чудове володіння лексикою та граматикою, виконуючи пофразовий переклад коротких відео на актуальну тематику. Ви спробуєте перекладати у режимі «реального часу», що забезпечується за допомогою сучасних технологій та smart board в спеціально обладнаній аудиторії. Ви відчуєте себе справжнім перекладачем-синхроністом, оскільки матимете змогу перекласти аутентичний запис.

 • Керування електронними пристроями

  Фахівці та молоді вчені ознайомлять присутніх із сучасними системами керування та останніми інноваціями у робототехніці, – прикладній науці, що займається розробкою автоматизованих технічних систем (роботів) та орієнтованої на створення роботів і робототехнічних систем, призначених для автоматизації складних технологічних процесів і операцій, у тому числі таких, що виконуються в недетермінованих умовах, для заміни людини при виконанні важких, втомливих і небезпечних робіт. Буде охарактеризовано промислову, побутову, авіаційну та екстремальну (військову, космічну) робототехніку. Проект рекомендовано майбутнім інженерам.

 • Комп’ютеризовані системи управління та робототехніка

  Спеціалісти ознайомлять учасників із новітніми розробками та принципами керування сучасними електронними пристроями, особливостями вільного читання схем електронних пристроїв, щоб з’ясувати внутрішній склад та принцип дії будь-якого з них. Учасників буде ознайомлено з особливостями проведення діагностики електронних пристроїв, в тому числі комп’ютера. Присутніх навчать, як правильно зробити вибір необхідних електронних та комп’ютерних пристроїв. Буде представлено проектування, розробку і налагодження різноманітних електронних пристроїв і систем із використанням сучасних інформаційних технологій та продемонстровано основи створення реально працюючих комп’ютерних програм за допомогою алгоритмічних мов.

 • Телекомунікаційні системи та мережі

  Спеціалісти ознайомлять присутніх із новітніми розробками та принципами функціонування сучасних телекомунікаційних систем та мереж. Учасників буде ознайомлено з особливостями налаштування комп’ютерних мереж з використанням сучасних безпроводових та проводових мережевих пристроїв, відеоспостереження. Присутніх навчать, як правильно налаштувати мережевий пристрій. У загальному буде представлено проектування, розробку і налагодження різноманітних телекомунікаційних систем та мереж із використанням сучасних інформаційних технологій.

 • Авіоніка сучасних літаків

  Майстер-клас передбачає ознайомлення з комп’ютеризованою і високоавтоматизованою авіаційною електронікою сучасних повітряних суден, за допомогою якої забезпечуються польоти на будь-яких висотах, удень і вночі, в складних метеоумовах, а також здійснюється безперервний контроль за режимами польоту і вирішуються складні задачі керування та орієнтування у повітряному просторі.

 • Майстер-клас «Перспективна радіолокація»

  Більшість людей почувши слово «радіолокація» уявляють собі величезні антени, цілі будинки із обладнанням та суворих військових, або інженерів в аеропортах. Насправді, сучасні радари можуть мати розміри кредитної картки, а Google навіть вбудував радіолокатор у наручний годинник! Учасники дізнаються про історію створення та розвитку радіолокаційних систем світу та України, сучасні та перспективні тенденції їх використання у різноманітних галузях: військовій, авіакосмічній, автомобільній, метеорологічній, медичній, картографічній та інших; навчаться розрізняти типи радіолокаторів та будуть знати принципи їх роботи. Дізнаєтеся, хто в Україні виробляє радари, як можна створити власний радіолокатор!

 • Майстер-клас в лабораторії диспетчерських тренажерів

  На 2-D тренажері-симуляторі літака ЯК-18Т ви потренуєтесь пілотувати літак в умовах, схожих на реальні, наприклад, політ по колу над аеропортом «Бориспіль», спостерігати за показниками численних віртуальних індикаторів кабіни пілота.

 • Радіомоніторинг та радіорозвідка

  Учасники здійснять вимірювання параметрів радіовипромінювання та проведуть пошук їх джерел. До параметрів, що будуть вимірюватись, відносяться частоти випромінювань, амплітуди, спектральний склад, за якими визначають клас сигналу та вид інформації, а також виявлення місцезнаходження джерела. За отриманими даними вирішуються такі задачі: забезпечення електромагнітної сумісності, виявлення небажаних джерел радіовипромінювання, оптимізація розташування радіоелектронних засобів на певній ділянці місцевості або на певному об’єкті.

 • Живопис сухими фарбами «Пастель»

  Учасникам із собою необхідно мати: лист паперу із фактурою будь-якого кольору, формат А3 та пастель.

 • Особливості живописних технік: акварель та олійні фарби

  Учасникам майстер-класу необхідно мати із собою: лист паперу для акварелі (формат А3), акварель, пензлі (2–3 шт. різного розміру) або (полотно на підрамнику, олійні фарби, розчинник, жорсткі пензлі (2-3 шт. різного розміру).

 • Екскурсійна програма творчими майстернями

  Учасникам буде запропоновано показ творчих робіт із фондів кафедри.

 • 3D моделювання технічних систем

  Відбудеться презентація можливостей комп’ютерного моделювання засобами CAD/CAM/CAE CATIAv6 та Solid Work. Учні матимуть можливість самостійно побудувати свої 3D моделі певних об’єктів та отримати вичерпні відповіді з професійного навчання 3D моделювання та подальшій роботі.

 • Прокладаємо маршрут без Гугла (Google)

  Під час майстер-класу буде продемонстровано приклади проектування систем навігації літальних апаратів різних класів. На практичній частині майстер-класу кожен бажаючий учасник протестує роботу системи навігації.

 • Вирішуємо задачу управління мобільними засобами пересування

  Будуть продемонстровані приклади проектування систем навігації літальних апаратів різних класів. На практичній частині майстер-класу кожен учасник зможе протестувати роботу системи навігації.

 • Презентація комп’ютеризованих електротехнічних систем з автономними джерелами електричної енергії

  Фахівці та вчені ознайомлять учасників із сучасними системами керування та останніми інноваціями в електротехніці, що призначені для автоматизації складних технологічних процесів та операцій. Буде охарактеризовано промислову, побутову та авіаційну електротехніку. Майстер-клас рекомендовано майбутнім інженерам-електрикам.

 • Демонстрація комп’ютерного проектування світлового дизайну ландшафту, міст та приміщень

  Фахівці та вчені ознайомлять присутніх із сучасними системами керування та останніми інноваціями в проектуванні освітлювальних установок, що призначені для створення візуального відтворення сучасних освітлювальних систем. Майстер-клас рекомендовано майбутнім інженерам-світлотехнікам.

 • Безпечні мандрівки інтернетом

  Слухачі дізнаються про загрози, що чекають на недосвідчених користувачів у віртуальному просторі. Хто такі кіберпорушники, кіберзлочинці та кібертерористи і як з ними боротися в сучасних умовах? Хто і коли придумав кібератаки, а також як вони еволюціонували в процесі розвитку інформаційних та комунікаційних технологій? Що таке кібербезпека і чим вона відрізняється від інформаційної та комп’ютерної безпеки? Яких елементарних правил необхідно дотримуватися, щоб мандрівки кіберпростором були справді безпечними?

 • Інтернет в речах, що нас оточують

  Майстер-клас має на меті показати, як здійснювати передачу і обмін даними між фізичним світом і комп’ютерними системами за допомогою інтернету в якості зв’язку.

 • Мастер-клас «Робота з сучасним геодезичним обладнанням для потреб землеустрою»

  Учасникам будуть продемонстровані основні функції та можливості нівелірів, теодолітів, віддалемірів та електронного тахеометра для спрощення та прискорення роботи землевпорядника, а саме: вимірювання відстаней; вимірювання горизонтальних та вертикальних кутів; вимірювання перевищень; обчислення площ ділянок.

Дістатися до місця проведення можна маршрутами:
- від залізничного вокзалу «Південний» маршрутним таксі №401 до зупинок «Національний авіаційний університет» або «Миколи Василенка»;
- від залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» швидкісними трамваями №1 та №3 до зупинки «Національний авіаційний університет»;
- від станції метро «Політехнічний інститут» маршрутними таксі №442 до зупинки «Національний авіаційний університет» або №442Д до зупинки «Миколи Василенка».

Інформація за тел.: (044) 406–72–09, 497–72–02, 406–74–15, 406–79–08, 406–74–04
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/, рубрика «Пробне ЗНО-2019»

 

Оргкомітет