• +38 044 406-74-04
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Почати реєстрацію

Національний авіаційний університет запрошує учнів молодшого, середнього та старшого віку закладів середньої освіти м. Києва та регіонів України на навчання до IT CLUB NAU.

IT CLUB NAU – це освітній та профорієнтаційний проект для учнів молодших, середніх та старших класів, що має на меті залучити їх до науково-дослідної, пошукової роботи у середовищі вищої школи; створення оптимальних умов для виявлення обдарованості та надання їм підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості в сучасному суспільстві та постійного самовдосконалення. Проект реалізується у рамках програми «Обдарована особистість», що успішно впроваджується на базі Центру обдарованої учнівської молоді НАУ.

Інформаційні технології – одна з найпривабливіших галузей знань для сучасних школярів та студентів. Сьогодні найбільшим попитом серед молоді користуються спеціальності: інженерія програмного забезпечення; комп’ютерні науки та інформаційні технології; комп’ютерна інженерія; системний аналіз; кібербезпека.

Неможливо уявити сучасний світ без комп’ютерів, планшетів, смартфонів, роботів, інтернету чи соціальних мереж.

Стрімкий розвиток сучасної науки і техніки вимагає нових знань у будь-якій сфері нашого життя та використання ІТ технологій. Саме тому, вам пропонується навчання в IT CLUB NAU.

IT CLUB NAU – це сучасний вільний простір, де школярі зможуть творчо реалізувати власні здібності, у повній мірі розкрити свої таланти, розвинути критичне мислення та здатність до самореалізації; професійно самовизначитися; отримати нові знання, вміння та навички в галузі ІТ технологій; розвинути уяву.

Навчання у IT CLUB NAU – це унікальна можливість під керівництвом висококваліфікованих тренерів опанувати нове і корисне, творити і розважатися, навчатися і досліджувати, формувати роботу в команді.

Щодня на вас чекатимуть нові теми для дослідження, що розвивають уяву, надають можливість проявити себе, націлити на зацікавленість у навчанні та активному пізнанні світу, командну взаємодію, поєднуючи навчання, відпочинок та дозвілля.

Чим цікавий проект?

 • Учні стають більш самостійними і дорослими, навчаються створювати власні проекти і працювати в команді.
 • Тренери допоможуть з професійним самовизначенням ще в ранньому шкільному віці.
 • Гнучкий графік навчання та зручний час на власний вибір учнів (дні занять за бажанням, у тому числі в суботу та неділю).
 • Креативні та творчі завдання та вправи.
 • Нові знання, вміння та навички, що позитивно впливають на успішність в школі.
 • Наші тренери – молоді та успішні практики, які використовують інноваційні методи та форми навчання.
 • Можливість знайти нових друзів із спільними інтересами.
 • Консультування учнів в позанавчальний час (дистанційно).
 • Індивідуальний підхід до особистості.
 • Навчальний матеріал – сучасний, цікавий, пізнавальний.

Безкоштовно учням пропонуються: профорієнтаційні конференції, майстер-класи факультетів та кафедр; дні відкритих дверей; індивідуальні консультації кафедр НАУ; пробне ЗНО; Літня школа; лекції та тренінги науковців; екскурсії до Навчального ангару, Музею університету, бібліотеки, навчальних лабораторій; свято «Шлях до зірок», «НАУ збирає друзів» тощо.

Навчальна програма

Термін навчання – 3 роки (6 семестрів)

 • 1-й семестр

  IT-старт. Вивчення будови комп’ютера, робота з різними операційними системами, робота з файловою системою, офісний пакет і графічні редактори.

  Веб-дизайн Junior. Створення власних сайтів. Правила пошуку в інтернеті. Робота з текстом – форматування і представлення у вигляді інфографіки. Робота з медіаконтентом. Створення свого першого веб-проекту. Відпрацювання навичок презентації своїх проектів.

 • 2-й семестр

  GameDev Junior (Основи алгоритмування). Розробка власної 2D-ігри. Розробка і програмування сценарію і рівнів. Побудова алгоритму гри. Створення візуала гри: ігрових карт, меню, персонажів, фонів і рівнів в стилі Pixel Art.

  Розробник Python Junior. Вивчення головних принципів і основ програмування на мові Python. Розробка командного проекту.

 • 3-й семестр

  3D-моделювання. Створення моделей для використання в іграх. Від самих простих геометричних фігур до складних моделей людей та цілих міст.

  Веб-дизайн Middle. Інструменти для швидкої розробки веб-сайтів. Створення прототипів. Розробка landing-pages. Розробка сайтів на найпопулярнішій і функціональної CMS Wordpress.

 • 4-й семестр

  GameDev Middle. Проектування і розробка складних багаторівневих ігор в різних жанрах: Action, Role-Playing Game.

  Розробник Python Middle. Вивчення особливостей мови програмування Python. Розробка командного проекту. Робота з графікою. Створення прототипів. Розробка сайтів на своїй власній, написаної CMS.

 • 5-й семестр

  Веб-дизайн Senior. Вивчення мов розмітки HTML і CSS. Застосування знань на практиці. Ази JavaScript і PHP. Реалізація кінцевого проекту – WEB платформа для спілкування (Соціальна Мережа).

  R`&`D (research and development lab) (Дослідницька лабораторія). Розробка своїх проектів. Хмарні технології. Штучний інтелект. Інноваційна робототехніка і електроніка, створення роботів і механізмів «з нуля»: технічний проект, дизайн і робота на 3D-принтері, збірка і програмування.

 • 6-й семестр

  Розробка мобільних додатків. Проектування логіки роботи програми для смартфона. Використання в роботі додатка датчиків: акселерометр, гіроскопа, сканер штрих-коду, використання камери, графіки, анімації, звуку. GameDev Senior. Проектування і розробка професійних ігрових додатків в командах з поділом на ролі: сценарист, програміст, дизайнер, тестувальник.

Режим роботи IT CLUB NAU:
понеділок – п’ятниця з 16:00 до 19:00
субота – неділя з 10:00 до 13:00, з 13:00 до 16:00, з 16:00 до 19:00

Перелік документів необхідних для реєстрації на курс:
Паспорт(Копія), ідентифікаційний код, 2 фото 3х4, свідоцтво про народження дитини

 

Навчальні групи формуються із урахуванням вікових особливостей учнів.

Під час кожного заняття учні вивчають два предмета.

 

Facebook Доуніверситетська підготовка НАУ – підготовчі курси https://www.facebook.com/idpnau/

Асоціація обдарованої учнівської молоді НАУ https://www.facebook.com/obdarovana/

 

Адреса: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1

Дирекція: корпус 8а, ауд. 610, тел.: (044)406-74-04, 497-52-84
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр обдарованої учнівської молоді: корпус 8а, ауд. 609; ауд. 708, тел.: (044)406-74-15, 406-72-09
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Прочитано 1876 разів