• +38 044 406-74-04
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній та профорієнтаційний проєкт "Літня школа-2020"

Національний авіаційний університет (НАУ) запрошує учнів 10 класів ЗЗСО (випускників-2021) м. Києва та регіонів України до участі в освітньому та профорієнтаційному проєкті – «Літня школа–2020», що відбудеться в університеті з 04.06.2020 р. по 30.06.2020 р.

Організатором і координатором Літньої школи є Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій (ННІІОТ) НАУ. Керівник проєкту – директор ННІІОТ, доктор педагогічних наук, професор Муранова Наталія Петрівна.

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Напрями (інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний, міжнародний)

 • Мета заходу

  Мета проєкту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів закладів загаьної середньої освіти  з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО–2021, надання їм допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

  Літня школа не є комерційним проєктом (участь безкоштовна), усі освітні та профорієнтаційні заходи фінансуються виключно університетом. Учасники (при потребі) сплачують, за харчування та проживання в гуртожитку (для іногородніх). Приблизна вартість проживання і харчування становить 100-120 гривень за добу.

  Для того, щоб стати учасником Літньої школи, ви маєте заповнити відповідну заявку, кожна з них буде опрацьована і прийнята до розгляду організаційним комітетом. Електронну версію заявки розміщено на сайті ННІІОТ http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/litnia-shkola у рубриці «Літня школа» та на головній сторінці сайту НАУ http://iiot.nau.edu.ua/

  Літня школа – форма відпочинку та нового спілкування для старшокласників у середовищі вищої школи, де мають місце відпочинок й активні заняття з тієї чи іншої галузі знань. У проведенні та організації Літньої школи беруть участь професори, доценти, викладачі, молоді науковці, аспіранти та студенти НАУ. Учасниками є учні 11 класів усіх типів навчальних закладів освіти м. Києва і регіонів України.

  Такі школи, у тій чи іншій мірі, моделюють такі процеси як: навчання старшокласників у середовищі вищої школи, наукового співтовариства, залучення обдарованої молоді до навчання та науково-дослідної роботи, професійної орієнтації та професійного самовизначення, а також є майданчиком для розвитку творчої особистості, роботі у команді, участі та співучасті у цікавих заходах за інтересами, придбання навичок самостійної роботи і, водночас, спонукають до формування почуття відповідальності, чесності, самоповаги, працездатності тощо.

  Участь у такій школі надасть можливість сформувати спеціальне освітнє середовище, у якому формується колектив однодумців викладач-учень, розвинути у школярів стійкий інтерес до отримання вищої освіти, підвищити мотивацію до навчання у вищій школі, адаптуватися до процесу навчання в системі вищої освіти, розкрити власні здібності та творчий потенціал, підвищити рівень знань із шкільних предметів, а також сприятиме успішному складанню ЗНО, вступу не тільки до НАУ, а й до будь-якого омріяного ВНЗ України.

 • Програма Літньої школи

  Програму школи складено з урахуванням спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у НАУ, відповідно до напрямів підготовки фахівців: інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний і міжнародний.

  Учасникам школи пропонується програма, що передбачає ряд освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів та заходів НАУ. 

 • Пробне ЗНО для учасників

  За результатами навчання із шкільних предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України, географія, біологія) учасники будуть мати змогу перевірити свої знання і вміння за програмами загальнонаціонального ЗНО УЦОЯО. Їм буде запропоновано пробне ЗНО відповідно до вимог УЦОЯО та з дотриманням відповідних тестових технологій. З умовами та порядком проведення пробного ЗНО можна ознайомитися на сайті ННІІОТ НАУ http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2  рубрика «Пробне ЗНО».

 • Режим роботи Літньої школи

  Усі заходи, що заплановані програмою школи будуть проводитися в режимі онлайн і доступні до перегляду в період з 04 по 30 червня 2020 року.

 • Як стати учасником Літньої школи

  Для того, щоб стати учасником Літньої школи 2020 потрібно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScj99o0efDY4orYIGn6o46_CUfGtS9Zospb2J7qDeghqMwmQw/viewform

 • Порядок поселення в гуртожиток

  Іногороднім учасникам, відповідно до їх заявки, надається гуртожиток. Для поселення вони повинні мати при собі паспорт або свідоцтво про народження.

  Дата поселення – 04.06.2020 р. з 9.00 до 11.00.

  Порядок поселення учасника:

  1. поселення учасника тільки відповідно до направлення;
  2. отримати направлення при реєстрації у 8 корпусі;
  3. отримати квитанцію на оплату в студмістечку НАУ (гуртожиток № 3, вул. Гарматна, 51) та здійснити оплату у банку за повний термін проживання.
 • Літня школа-2019

Тренінги з підготовки до ЗНО–2020

Дістатися до місця проведення можна маршрутами: 
- від залізничного вокзалу «Південний» маршрутним таксі №401 до зупинок «Національний авіаційний університет» або «Миколи Василенка»; 
- від залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» швидкісними трамваями №1 та №3 до зупинки «Національний авіаційний університет»; 
- від станції метро «Політехнічний інститут» маршрутними таксі №442 до зупинки «Національний авіаційний університет» або №442Д до зупинки «Миколи Василенка».

03058, м. Київ, проспект Любомира Гузара (проспект Космонавта Комарова, 1) корпус 8а, каб. 609, 610
Інформація за тел.:
 (044) 406–72–09, 406–74–15, 406–74–04
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Прочитано 11878 разів