• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наукові школи – творчий колектив дослідників, об’єднаних загальною програмою і стилем дослідницької роботи, які діють під керівництвом наукового керівника.

Програма шкіл передбачає проведення циклу інтерактивних лекцій, мотиваційних тренінгів, наукових майстер-класів, цікавих екскурсій до Науково-технічної бібліотеки, Музею НАУ та Авіаційного навчального ангару. Навчання в школах сприятиме професійній орієнтації старшокласників, розвитку талантів та здібностей учнівської молоді, вдалому професійному вибору, залученню до науково-дослідницької діяльності.

  • Наукова економіко-математична школа

Онлайн реєстрація

Терміни проведення:

Осіння сесія – листопад.

Зимова сесія – лютий.

Весняна сесія травень.

Керівник школи: доктор економічних наук, професор кафедри економічної кібернетики Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) НАУ Олешко Тамара Іванівна.

Слухачі школи матимуть можливість здобути основи знань з тем: «Штучний інтелект в нашому житті», «Сучасні інформаційні технології в економіці», «Елементи математичного аналізу демократичних засад», «Елементи теорії ігор», «Використання елементів початків математичного аналізу в економічних задачах», «Фінансова математика», «Приклади застосування оптимізаційних задач в прийнятті рішень», «Прийняття рішень в умовах ризику», «Економічна кібернетика», «Бізнес-аналітика».

  • Наукова школа країнознавства і туризму

Онлайн реєстрація

Термін проведення: червень.

Керівник школи: доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри країнознавства і туризму Факультету міжнародних відносин (ФМВ) НАУ Балабанов Геннадій Васильович.

Слухачі школи матимуть можливість здобути основи знань з туристсько-краєзнавчої діяльності, відвідати майстер-клас «Техніка безпеки у спортивному туризмі», який продемонструє Фокін Сергій Павлович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри країнознавства і туризму ФМВ, інструктор пішого туризму.

  • Наукова екологічна школа

Онлайн реєстрація

Терміни проведення:

Осіння сесія – жовтень.

Весняна сесія – квітень.

Керівник школи: доктор технічних наук, професор кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) НАУ Бойченко Сергій Валерійович.

Слухачам школи було висвітлено багато цікавих та важливих для сьогодення проблем, запропоновано варіанти застосування цих знань на практиці.

 

Заявки на участь у наукових школах відправляти на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Участь у заході – безкоштовна!

Прийом заявок:
тел.:(044) 406-72-09, 406-74-04
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.facebook.com/obdarovana

Прочитано 213 разів