• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги з підготовки до ЗНО–2020

РЕЄСТРАЦІЯ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до ЗНО–2020.

Список учасників

Тренінги допоможуть абітурієнтам:

  • правильно обрати навчальні предмети для підготовки до ЗНО
  • протестувати і покращити рівень знань із шкільних предметів
  • повторити базові теми програми ЗНО
  • ліквідувати прогалини з окремих тем
  • системно спланувати підготовку до ЗНО та ДПА
  • досягнути максимального результату у навчанні
  • ознайомитися із технологіями та програмними вимогами ЗНО
  • адаптуватися до навчання у середовищі вищої школи.

  • Календар тренінгів 2020

    Календар тренінгів:

    05.06.2020 – фізика (9.00), математика (10.00), географія (11.00), українська мова та література (12.00)

    08.06.2020 – фізика (9.00), хімія (10.00), англійська мова (11.00), українська мова та література (12.00)

    09.06.2020 – фізика (9.00), географія (10.00), біологія (11.00), історія України (12.00)

    10.06.2020 – англійська мова (9.00), хімія (10.00), математика (11.00), українська мова та література (12.00)

    11.06.2020 – фізика (9.00), англійська мова (10.00), історія України (11.00), українська мова та література (12.00).

  • Розклад тренінгів 2020

    № з/п

    Дата

    Назва дисципліни

    П.І.Б. викладача

    1

    05.06.2020

    фізика

    доцент Бруяка Ольга Олегівна

    математика

    доцент Хребет Валерій Григорович

    географія

    Куделя Людмила Анатоліївна

    українська мова та література

    доцент Приходько Оксана Юріївна

    2

    08.06.2020

    фізика

    Свентицька Валентина Андріївна

    хімія

    Губрій Олена Володимирівна

    англійська мова

    доцент Бугайов Олександр Євгенович

    українська мова та література

    доцент Приходько Оксана Юріївна

    3

    09.06.2020

    географія

    Куделя Людмила Анатоліївна

    фізика

    доцент Бруяка Ольга Олегівна

    біологія

    Губрій Олена Володимирівна

    історія України

    доцент Єрємєєв Олександр Сергійович

    4

    10.06.2020

    українська мова та література

    доцент Приходько Оксана Юріївна

    математика

    доцент Хребет Валерій Григорович

    англійська мова

    доцент Бугайов Олександр Євгенович

    хімія

    Губрій Олена Володимирівна

    5

    11.06.2020

    англійська мова

    доцент Бугайов Олександр Євгенович

    фізика

    Свентицька Валентина Андріївна

    історія України

    доцент Єрємєєв Олександр Сергійович

    українська мова та література

    доцент Приходько Оксана Юріївна

  • Розклад тренінгів з підготовки до ЗНО 2021

    № з/п

    Дата

    Час

    Місце проведення

    Назва дисципліни

    П.І.Б. викладача

    1

    05.09.2020

    10.00 – 11.30 

    корпус 8а, ауд. 104

    фізика

    Бруяка Ольга Олегівна

    корпус 8а, ауд. 101

    математика

    Волярська Олена Станіславівна

    корпус 8а, ауд. 102

    географія

    Куделя Людмила Анатоліївна

    корпус 8а, ауд. 103

    біологія

    Губрій Олена Володимирівна

    11.45 – 13.15 

    корпус 8а, ауд. 104

    українська мова та література

    Приходько Оксана Юріївна

    корпус 8а, ауд. 101

    англійська мова

    Бугайов Олександр Євгенович

    корпус 8а, ауд. 102

    історія України

    Єрємєєв Олександр Сергійович

    корпус 12, ауд. 116

    хімія

    Левченко Сергій Володимирович

    2

    12.09.2020

      10.00 – 11.30  корпус 8а, ауд. 104

    українська мова та література

    Приходько Оксана Юріївна

    корпус 8а, ауд. 101

    фізика

    Свентицька Валентина Андріївна

    корпус 8а, ауд. 102

    математика

    Волярська Олена Станіславівна

    корпус 8а, ауд. 103

    біологія

    Губрій Олена Володимирівна

    11.45 – 13.15  корпус 8а, ауд. 104

    англійська мова

    Бугайов Олександр Євгенович

    корпус 8а, ауд. 101

    географія 

    Куделя Людмила Анатоліївна

    корпус 8а, ауд. 102

    історія України

    Єрємєєв Олександр Сергійович

    3

    19.09.2020

      10.00 – 11.30 корпус 8а, ауд. 101

    історія України

    Єрємєєв Олександр Сергійович

    корпус 8а, ауд. 102

    англійська мова

    Бугайов Олександр Євгенович

    корпус 8а, ауд. 104

    українська мова та література

    Приходько Оксана Юріївна

    корпус 8а, ауд. 103

    географія

    Куделя Людмила Анатоліївна

    11.45 – 13.15 корпус 8а, ауд. 104

    фізика

    Бруяка Ольга Олегівна

    корпус 8а, ауд. 101 математика Волярська Олена Станіславівна
    корпус 8а, ауд. 102 біологія  Губрій Олена Володимирівна
    корпус 12, ауд. 205 хімія Максимюк Марія Романівна

    4

    26.09.2020

      10.00 – 11.30 корпус 8а, ауд. 104

    фізика

    Бруяка Ольга Олегівна

    корпус 8а, ауд. 101

    біологія

    Губрій Олена Володимирівна

    корпус 8а, ауд.102

    англійська мова

    Бугайов Олександр Євгенович

    корпус 8а, ауд. 103

    математика

    Волярська Олена Станіславівна

    11.45 – 13.15 корпус 8а, ауд. 104

    географія

    Куделя Людмила Анатоліївна

    корпус 8а, ауд. 101

    історія України

    Єрємєєв Олександр Сергійович

    5

    03.10.2020

      10.00 – 11.30 корпус 8а, ауд. 104

    українська мова та література

    Приходько Оксана Юріївна

    корпус 8а, ауд. 102

    фізика

    Свентицька Валентина Андріївна

    корпус 8а, ауд. 102

    математика

    Волярська Олена Станіславівна

    корпус 8а, ауд. 103

    англійська мова

    Бугайов Олександр Євгенович

     

 

Запрошуємо всіх учнів, хто планує і мріє продовжити навчання у закладі вищої освіти!

Інформація за тел.: (044) 406–72–09, 497–72–02, 406–74–15, 406–79–08, 406–74–04
Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Модератор: Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій НАУ, кафедра базових і спеціальних дисциплін
Адреса: м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1, кор. 8а, каб. 610, 609, 708

Прочитано 3255 разів