• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всеукраїнський поетичний конкурс

«Білий голуб»

Запрошуємо до участі

 

РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПОЕТИЧНОГО КОНКУРСУ «БІЛИЙ ГОЛУБ» 2020

Вітання учасникам конкурсу

Список учителів, які підготували переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб»

Журі конкурсу «Білий голуб»

Склад організаційного комітету

Презентація "Білий голуб"

Альманах творчості юних літераторів

Відгук на альманах 

Літературно-мистецьке свято "Білий голуб"

Національний авіаційний університет оголошує Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб», спрямований на підтримку обдарованих учнів і студентів у галузі «Літературна творчість» й творчої праці талановитих педагогів.

Мета Конкурсу – сприяння розкриттю таланту та розвитку творчої особистості учня і студента; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризація національного літературного надбання; виховання любові до української мови та до України.

Напрями Конкурсу:

  • літературна творчість і духовність особистості;
  • зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

Форма проведення Конкурсу ‑ заочна.

Конкурс проводиться серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років. Учасники повинні пройти реєстрацію на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету (http://iiot.nau.edu.ua/) за посиланням: https://docs.google.com/forms/bilyi_golub. Звертаємо Вашу увагу на те, що окрім реєстраційної форми необхідно також заповнити ЗАЯВКУ учасника (відповідно до Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс "Білий голуб") та надіслати її на почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс "Білий голуб"

Роботи на Конкурс подаються до 30-го березня в Центр допрофесійної підготовки Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ в паперовому та електронному вигляді (проспект Любомира Гузара, 1, оф. 8а-609, м. Київ, 03058; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою – поетичний конкурс «Білий голуб»).

На підставі поданих робіт журі визначить переможців до Всесвітнього дня книги і авторського права – до 23 квітня.

Конкурс проводиться у три етапи:

  • І етап – збір робіт – до 30 березня 2020 року.
  • II етап – відбірковий – до 23 квітня 2020 року.
  • III етап – нагородження переможців – травень-червень.

Конкурс завершується літературно-мистецьким святом, на якому відбувається церемонія вручення нагород, за підтримки організаційного комітету (травень – червень) в Національному авіаційному університеті.

Запрошуємо вас на Літературно-мистецьке свято за результатами Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб», що відбудеться 18 червня 2020 року об 11:00 у форматі онлайн на платформі Zoom (5 оновлена версія).  

Підключитися до конференції Zoom

https://zoom.us/j/2467196038?pwd=LzRyaFArbXdxOTczNjlDWmpHRmgvdz09

Ідентифікатор конференції: 246 719 6038

Пароль: 0WSJy4

 
Прочитано 2239 разів