• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освіта впродовж життя – шлях до вашого успіху!

Освіта триває впродовж життя. Сучасний світ динамічно змінюється і ставить перед працівниками різних галузей, успішною людиною, професіоналом, тими хто прагне кар’єрного зростання, самореалізації нові вимоги – постійне оновлення знань, розширення компетенцій, оволодіння сучасними технологіями, постійне вдосконалення, перепідготовка та підвищення кваліфікації.

А тим, хто хоче бути успішним, самодостатнім, затребуваним роботодавцями, отримувати гідну заробітну плату іноді слід докорінно змінити професію і отримати другу вищу освіту. І це – світова тенденція, вимога динамічного сучасного ринку праці. 

Отримання іншої вищої освіти зі спеціальності на базі раніше здобутої повної вищої освіти – це професійне навчання, що дає можливість здобути вищу освіту за спеціальністю (освітньою програмою) за ОС бакалавра та/або ОС магістра на основі раніше здобутого ОС бакалавра, ОС магістра або ОКР спеціаліста.

Інша вища освіта це:

  • стабільність на майбутнє відповідно до вимог сучасного динамічного ринку праці
  • здатність поєднувати компетенції відразу кількох спеціальностей
  • унікальна можливість стати затребуваним фахівцем у декількох галузях, що неодмінно приверне увагу роботодавця
  • стрімка кар’єра та професійне зростання
  • матеріальна стабільність та успішне майбутнє
  • розвиток особистості, власного інтелектуального потенціалу та постійне самовдосконалення.

Саме тому ми надаємо велике значення підготовці фахівців за іншою вищою освітою. І завжди відкриті для тих, хто хоче здобути її в Національному авіаційному університеті.

Набір здобувачів за іншою вищої освіти здійснюється за ліцензованими спеціальностями (освітніми програмами) в межах вакантних місць ліцензійного обсягу відповідних спеціальностей Національного авіаційного університету.

Навчально-методичне та кадрове забезпечення освітнього процесу забезпечують профільні кафедри факультетів відповідно до спеціальностей.

Прийом та зарахування на навчання здійснюється Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій відповідно до Правил прийому до Національного авіаційного університету в поточному році.

Навчання здійснюється за заочною (заочно-дистанційною) формою навчання на договірній основі (за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб та ваучерів).

Для ліквідації академічної різниці здобувачі мають право перезарахувати раніше вивчені навчальні дисципліни в установленому порядку та/або додатково вивчити та скласти в установлений термін.

Корисні посилання

Перелік спеціальностей: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/kontakti/zaochne-navchannia

Вартість навчання: http://pk.nau.edu.ua/vartist-navchannia-2019-2020-n-r-bakalavr-mahistr/

Строки прийому заяв та документів: http://pk.nau.edu.ua/vstup/1-course/

Перелік документів: http://pk.nau.edu.ua/vstup/1-course/

Детальна інформація: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8а, 3 поверх; Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, тел.: (044)497-72-43, 406-68-58; 406-74-70; 405-74-04, 497-52-84.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://iiot.nau.edu.ua/

https://www.facebook.com/iiot.nau/?epa=SEARCH_BOX

Чекаємо на вас в Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій НАУ!

 

Прочитано 1815 разів