Четвер, 03 вересня 2020 12:50

Вебінар «Пропедевтика профорієнтації. Технології підготовки учнівської молоді до вибору професії»

Запрошуємо педагогічних працівників, освітян, батьків на вебінар «Пропедевтика профорієнтації. Технології підготовки учнівської молоді до вибору професії»

Дата проведення: 10 грудня 2020 року з 15.00 до 15.40.

Форма проведення: онлайн, на платформі Zoom. Участь безкоштовна.

Учасники вебінару отримають сертифікат.

Подключитися до конференції Zoom (5 оновлена версія):

Ідентифікатор: 545 714 3959

Код доступу: 224933

Проблема визначення психологічних технологій підготовки учнівської молоді до вибору професії є актуальною й своєчасною саме зараз, коли ринок праці потребує конкурентоспроможних фахівців різного профілю.

На вебінарі «Пропедевтика профорієнтації. Технології підготовки учнівської молоді до вибору професії» будуть висвітлені психологічні аспекти підготовки учнівської молоді до вибору професії та розглядатиметься сутнісна характеристика побудови психологічних технологій щодо підготовки молоді до усвідомленого обрання майбутньої сфери діяльності та психотехнологія процесу підготовки учнівської молоді до вибору професії шляхом профорієнтаційного супроводу.

Спікер  Богдан Піонтковський-Вихватень – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням:

Доступ до вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам персонально.

Тел.: (044)406-72-09, (044)406-74-15