• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вступна кампанія

Заочна (заочно-дистанційна) форма навчання, паралельне навчання, перехресний вступ.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з ...

Тренінг ЗНО–2020

НАУ ️запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до ЗНО.

Пробне ЗНО в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 - 11 класу (випускників-2020) до...

Вівторок, 14 травня 2019 12:55

Старт перед ЗНО

12 травня 2019 року для слухачів підготовчого відділення Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ стартувала остання «репетиція» перед загальнодержавним ЗНО та вступом до вишу – випускні екзамени з англійської мови, історії України, географії, фізики та композиції.

Позаду лишилися практичні заняття, лекції, консультації викладачів-наставників, відвідування днів відкритих дверей, індивідуальні профорієнтаційні консультації, майстер-класи, дні науки тощо.

За час навчання слухачі підготовчого відділення набули позитивного досвіду навчання у вищій школі, підвищили рівень знань із шкільних предметів, успішно опанували технології та програму ЗНО відповідно до вимог УЦОЯО, якісно підготувалися до ЗНО, подолати «бар’єр» між школою і закладом вищої освіти, адаптувалися до навчання в НАУ, сформували стійку мотивацію щодо продовження навчання в університеті за вибраною спеціальністю, і, звичайно ж, придбали нових друзів та відчули себе майже студентами.

А попереду – екзамени 18 та 19 травня, ДПА та ЗНО!

Шановні слухачі! Щиро зичимо вам успіхів на екзаменах та у навчанні; гарних результатів на ДПА та високорейтингових сертифікатів ЗНО! Ваші мрії неодмінно збудуться в НАУ!

Прочитано 157 разів