• +38 044 406-74-04
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній та профорієнтаційний проект "Літня школа-2019"

Національний авіаційний університет (НАУ) запрошує учнів 10 класів ЗЗСО (випускників-2020) м. Києва та регіонів України до участі в освітньому та профорієнтаційному проекті – «Літня школа–2019», що відбудеться в університеті з 06.06.2019 р. по 14.06.2019 р.

Організатором і координатором Літньої школи є Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій (ННІІОТ) НАУ. Керівник проекту – директор ННІІОТ, доктор педагогічних наук, професор Муранова Наталія Петрівна.

Результати пробного ЗНО-2019

Розклад роботи "Літня школа-2019"

Соціологічний вимір (профорієнтаційне опитування та результати пробного ЗНО-2019) учасників проекту "Літня школа - 2019"

РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ПРОБНОГО ЗНО-2019

Напрями (інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний, міжнародний)

 • Мета заходу

  Мета проекту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів закладів загаьної середньої освіти  з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО–2019, надання їм допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

  Літня школа не є комерційним проектом (участь безкоштовна), усі освітні та профорієнтаційні заходи фінансуються виключно університетом. Учасники (при потребі) сплачують, за харчування та проживання в гуртожитку (для іногородніх).

  Літня школа – форма відпочинку та нового спілкування для старшокласників у середовищі вищої школи, де мають місце відпочинок й активні заняття з тієї чи іншої галузі знань. У проведенні та організації Літньої школи беруть участь професори, доценти, викладачі, молоді науковці, аспіранти та студенти НАУ. Учасниками є учні 11 класів усіх типів навчальних закладів освіти м. Києва і регіонів України.

  Такі школи, у тій чи іншій мірі, моделюють такі процеси як: навчання старшокласників у середовищі вищої школи, наукового співтовариства, залучення обдарованої молоді до навчання та науково-дослідної роботи, професійної орієнтації та професійного самовизначення, а також є майданчиком для розвитку творчої особистості, роботі у команді, участі та співучасті у цікавих заходах за інтересами, придбання навичок самостійної роботи і, водночас, спонукають до формування почуття відповідальності, чесності, самоповаги, працездатності тощо.

  Участь у такій школі надасть можливість сформувати спеціальне освітнє середовище, у якому формується колектив однодумців викладач-учень, розвинути у школярів стійкий інтерес до отримання вищої освіти, підвищити мотивацію до навчання у вищій школі, адаптуватися до процесу навчання в системі вищої освіти, розкрити власні здібності та творчий потенціал, підвищити рівень знань із шкільних предметів, а також сприятиме успішному складанню ЗНО, вступу не тільки до НАУ, а й до будь-якого омріяного ВНЗ України.

 • Програма Літньої школи

  Програму школи складено з урахуванням спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у НАУ, відповідно до напрямів підготовки фахівців: інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний і міжнародний.

  Учасникам школи пропонується програма, що передбачає ряд освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів та заходів НАУ:

  • обов’язкові заняття з шкільних предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України) та їх поглиблене вивчення;
  • підготовку до загальнонаціонального ЗНО;
  • цікаві лекції, семінари, круглі столи, проектна діяльність;
  • художні студії (рисунок та композиція);
  • перегляд відеофільмів та презентацій;
  • майстер-класи навчально-наукових інститутів та факультетів (за спеціальностями);
  • екскурсії по університету, до Державного музею авіації, до бібліотеки та лабораторій НАУ;
  • знайомство з фахівцями профільних кафедр тощо;
  • Дні НАУки в НАУ;
  • наукові пікніки.

  Значну роль буде відведено неформальному спілкуванню старшокласників зі студентами, викладачами, завідувачами кафедр, директорами навчально-наукових інститутів.

  Відвідування більшості запланованих заходів сприятиме правильному професійному вибору школярів, здійсненню допрофесійної підготовки учнівської молоді, орієнтації у широкому спектрі спеціальностей відповідно потреб ринку праці, отриманню достовірної інформації про свою майбутню професію, профорієнтаційному консультуванню в середовищі вищої школи, зростанню оцінки учасників власної придатності до обраної професії та формуванню стійких професійних намірів щодо навчання у вищому навчальному закладі.

 • Пробне ЗНО для учасників

  За результатами навчання із шкільних предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України, географія, біологія) учасники будуть мати змогу перевірити свої знання і вміння за програмами загальнонаціонального ЗНО УЦОЯО. Їм буде запропоновано пробне ЗНО відповідно до вимог УЦОЯО та з дотриманням відповідних тестових технологій. З умовами та порядком проведення пробного ЗНО можна ознайомитися на сайті ННІІОТ НАУ http://iiot.nau.edu.ua/, рубрика «Пробне ЗНО–2019».

 • Режим роботи Літньої школи

  При реєстрації учасники повинні мати при собі: паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ з фото, що засвідчує його особу;

  Реєстрація учасників відкрита з 04.04.2019 р. до 03.06.2019 р.

  Оргкомітет Літньої школи 03.06.2019 р. опублікує списки тих, хто допущений до участі в Літній школі на сайті ННІІОТ НАУ http://iiot.nau.edu.ua/ у рубриці «Літня школа».

  Заїзд учасників та реєстрація їх в університеті – 06.06.2019 р. з 9.00 до 11.00.

  Початок роботи школи – 06.06.2019 р. об 11.00.

  Школа працюватиме з 06.06.2019 р. по 14.06.2019 р.

  14.06.2019 – закриття Літньої школи.

  Режим щоденної роботи школи – з 10.00 до 14.00.

  Роз’їзд учасників 14 червня 2019 р. після 15.00.

  У перший день заплановано відкриття Літньої школи, соціологічний вимір (профорієнтаційне опитування) та лекції (практичні) заняття із шкільних предметів. Усі інші дні – до обіду заняття з навчальних предметів, після обіду – інші заходи, виконання домашніх завдань, культурна програма тощо.

  08 червня 2019 р. – пробне ЗНО з предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України) та День відкритих дверей.

  Щоденний розклад занять та заходів буде надано учасникам при реєстрації 06.06.2019 р. з 9.00. до 11.00. перед початком відкриття заходу. Місце відкриття буде повідомлено додатково на сайті ННІІОТ НАУ http://iiot.nau.edu.ua/, рубрика «Літня школа».

  Учасники Літньої школи будуть поділені на групи. Задля ефективного забезпечення роботи групи за кожною з них закріпляється куратор, який консультуватиме учасників та координувати роботу групи (харчування, відвідування занять та інших заходів тощо).

 • Як стати учасником Літньої школи

  Для того, щоб стати учасником Літньої школи, ви маєте заповнити відповідну заявку, кожна з них буде опрацьована і прийнята до розгляду організаційним комітетом. Електронну версію заявки розміщено на сайті ННІІОТ http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/litnia-shkola у рубриці «Літня школа» та на головній сторінці сайту НАУ http://iiot.nau.edu.ua/

  Без попередньої електронної реєстрації (заявки) учасники до роботи у Літній школі не допускаються.

  Про зарахування у навчальну групу школи учням надійде повідомлення на поштову адресу, зазначену в особистій заявці, за результатами електронної реєстрації, а також оргкомітет опублікує списки учасників (не пізніше 27.05.2019р.) на сайті ННІІОТ НАУ http://iiot.nau.edu.ua у рубриці «Літня школа–2019».

 • Порядок поселення в гуртожиток

  Іногороднім учасникам, відповідно до їх заявки, надається гуртожиток. Для поселення вони повинні мати при собі паспорт або свідоцтво про народження.

  Оплата за проживання в гуртожитку здійснюватися в безготівковій формі лише після погодження участі з організаторами. Безготівковий розрахунок здійснюється шляхом перерахуванням коштів на розрахунковий рахунок Студмістечка НАУ, що засвідчується певним платіжним документом. Квитанції для здійснення оплати будуть надані учасникам при поселенні. Середня вартість проживання за добу становить 49–55 грн.

  Дата поселення – 06.06.2019 р. з 9.00 до 11.00.

  Порядок поселення учасника:

  1. поселення учасника тільки відповідно до направлення;
  2. отримати направлення при реєстрації у 8 корпусі;
  3. отримати квитанцію на оплату в студмістечку НАУ (гуртожиток № 3, вул. Гарматна, 51) та здійснити оплату у банку за повний термін проживання.

Тренінги з підготовки до ЗНО–2020

Дістатися до місця проведення можна маршрутами: 
- від залізничного вокзалу «Південний» маршрутним таксі №401 до зупинок «Національний авіаційний університет» або «Миколи Василенка»; 
- від залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» швидкісними трамваями №1 та №3 до зупинки «Національний авіаційний університет»; 
- від станції метро «Політехнічний інститут» маршрутними таксі №442 до зупинки «Національний авіаційний університет» або №442Д до зупинки «Миколи Василенка».

03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8, каб. 610
Інформація за тел.:
 (044) 406–72–09, 406–74–15, 406–74–04
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Прочитано 7961 разів