ГОРОЖАНКІНА Анастасія Андріївна

Завідувач лабораторії
Кабінет: Корпус 8а, каб.307 (3 поверх)
Телефон: (044) 406 70 30
E-mail:anastasiia.horozhankina@npp.nau.edu.ua

МИТЮК Анастасія Валеріївна

Провідний фахівець
Кабінет: Корпус 8а, каб.310 (3 поверх)
Телефон: (044) 406 74 04
E-mail: ciot@npp.nau.edu.ua

Лабораторія створена з метою забезпечення якісної підготовки учасників освітнього процесу, що здійснюється на базі Університету.

 

Лабораторія забезпечує використання можливостей технологій дистанційного навчання для науково-педагогічних працівників та інших працівників Центру (Університету), сторонніх закладів освіти та організацій та учасників освітнього процесу, що здійснюється на базі Центру чи Університету.

 

Лабораторія є базовим майданчиком щодо роботи з електронно-інформаційними технологіями дистанційного навчання на базі модульного об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle (далі ‑ LMS Moodle).

 

На базі Лабораторії проводяться:

 

Організація освітнього процесу з використанням LMS Moodle; діяльність із актуальних проблем інформаційних технологій дистанційного навчання, що спрямована на вдосконалення навчально-методичного, організаційного, кадрового, матеріально-технічного забезпечення LMS Moodle;

Консультації науково-педагогічних працівників та інших працівників Центру (Університету), сторонніх закладів освіти та організацій, користувачів щодо роботи та використання технологій дистанційного навчання на базі LMS Moodle.

Інститут інноваційних освітніх технологій

Національний авіаційний університет

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

КОНТАКТИ